Předsednictvo

Předsednictvo

Předsednictvo je v současné době čtyřčlenný tým lidí, kteří jsou každý rok na tzv. Letním sněmu voleni z řad našich členů a členek. Starají se o celkovou vizi spolku a zastávají základní agendu, kterou v průběhu ročního mandátu naplňují.

Kristina Dědečková

předsedkyně spolku

OblastI: vedení předsednictva, hospodaření a navazování spolupráce

Kristina pochází ze srdce Českého ráje, odkud odešla do Prahy, kde na FSV UK dokončuje bakaláře na oboru Politologie a veřejná politika. Zajímá ji hlavně komunální politika, proto sbírá zkušenosti prací na programu Nebojme se komunální politiky v Nadaci Via. Je zapojena také v programu, který podporuje děti z ohrožených rodin. V MOBu se kromě předsednictva věnuje ještě projektu Kandiduju.cz a je správcem kasy. Miluje galerie, slam poetry, knížky, historii a zvířata. Hlavně tedy koně a krávy.

Email
kristina.dedeckova@mladiobcane.cz

Denis Hradil

1. Místopředseda spolku

Oblasti: projektová činnost a organizace

Denis je jediným Slezským zástupcem v předsednictvu, ale z jeho projevu jeho Ostravský původ nepoznáte. Kvůli studiu Právnické fakulty Univerzity Karlovy momentálně ale tvoří náplavu v Praze. Do světa mimoškolních aktivit se dostal před 4 léty, kdy se nudil tak moc, že se přihlásil do Parlamentu dětí a mládeže města Ostravy. Po pár účastech na všemožných studentských projektech se rozhodl, že by ho více zajímala druhá strana, takže začal projekty organizovat. Do MOBu se dostal přes Akademii, kde ho to nadchlo natolik, že je ve spolku již pár let, a rozhodně neplánuje končit. Kromě pozice 1. Místopředsedy organizuje společně s Tomem a dalšími projekty v rámci MUNI III a rád pomůže s organizací čehokoli v Ostravě. V posledních letech vyměnil hraní na počítači za cestování, ale to neznamená že by už nic nehrál. Když si budete dělat srandu z Ostravy, tak jej nenaštvete, ale pokud budete tvrdit, že Formule (motosport) není sport, připravte se na dlouhou výměnu názorů.

Email
denis.hradil@mladiobcane.cz

Karolína Erbenová

Člen předsednictva

Oblasti: dohled nad PR a budování dobrého jména spolku

Karol posledním rokem studuje na skromném gymnáziu v Chebu, což z ní dělá momentálně nejmladší členku předsednictva. Po maturitě by ráda se studiem pokračovala na Právnické fakultě UK. Kromě urputné přípravy na přijímací zkoušky se zajímá o politické dění, především o komunální politiku u ní na západě. Ve spolku se podílí nejen na chodu PR sekce, ale také na organizaci projektu MOB Akademie, kterého se sama minulý rok účastnila. Nikdy neodmítne relax s dobrou knížkou, ale ani příjemně strávený večer s kamarády. Má ráda hudbu, hlavně staré vinylové desky z blešáku, a tvrdí že s písní a sklenkou bílého jde všechno lépe.

Email
karolina.erbenova@mladiobcane.cz

Tomáš Kolařík

Člen předsednictva

Oblasti: dohled nad HR, zlepšování vnitrospolkové komunikace

Tomáš pochází z drsného severu z vesnice Těchlovice nedaleko Ústí nad Labem. Je studentem třetího ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Několik let se účastní a v poslední době také organizuje mimoškolní vzdělávací projekty a politické simulace. Jako účastník si prošel například projekty Akademie mladých občanů, Rozhoduj o Evropě nebo Český model amerického kongresu. V MOBu se věnuje zejména projektů MOB Akademie a MUNI III. Ve volném čase rád cestuje, čte, chodí do Divadla Járy Cimrmana a sleduje sport, zejména basketbal, hokej a Formuli 1.

Email
tomas.kolarik@mladiobcane.cz