Předsednictvo

Předsednictvo

Předsednictvo je v současné době čtyřčlenný tým lidí, kteří jsou každý rok na tzv. Letním sněmu voleni z řad našich členů a členek. Starají se o celkovou vizi spolku a zastávají základní agendu, kterou v průběhu ročního mandátu naplňují.

Tereza Pařízková

člen předsednictva

Oblasti: dohled nad PR a budování dobrého jména spolku

Email
kristina.dedeckova@mladiobcane.cz

David Procházka

člen předsednictva

Oblasti: projektová činnost a organizace

Email
david.prochazka@mladiobcane.cz

Karolína Erbenová

1. Místopředsedkyně spolku

Oblasti: dohled nad HR, zlepšování vnitrospolkové komunikace

Karol prvním rokem studuje na právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Kromě urputné přípravy na zkouškové období se zajímá o politické dění, především o komunální politiku u ní na západě, v rodném městě Chebu. Ve spolku se podílí nejen na chodu HR sekce, ale také na organizaci projektu MOB Akademie, kterého se sama 2 roky zpátky účastnila. Nikdy neodmítne relax s dobrou knížkou, ale ani příjemně strávený večer s kamarády. Má ráda hudbu, hlavně staré vinylové desky z blešáku, a tvrdí že s písní a sklenkou bílého jde všechno lépe.

Email
karolina.erbenova@mladiobcane.cz

Tomáš Kolařík

Předseda spolku

Oblasti: vedení předsednictva, hospodaření a navazování spolupráce

Tomáš pochází z drsného severu z vesnice Těchlovice nedaleko Ústí nad Labem. Je studentem čtvrtého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Několik let se účastní a v poslední době také organizuje mimoškolní vzdělávací projekty a politické simulace. Jako účastník si prošel například projekty Akademie mladých občanů, Rozhoduj o Evropě nebo Český model amerického kongresu. V MOBu se věnuje zejména projektů MOB Akademie a MUNI III. Ve volném čase rád cestuje, čte, chodí do Divadla Járy Cimrmana a sleduje sport, zejména basketbal, hokej a Formuli 1.

Email
tomas.kolarik@mladiobcane.cz