Naši lidé

Naši lidé

Naši členové a členky se výrazně podílejí na fungování MOBu, ať už jde o zajišťování fundraisingových, PR, zahraničních nebo HR aktivit, ale také o koordinaci našich projektů, které jsou hlavním smyslem existence spolku.

Sekretariát

Pavel Linzer

Tajemník spolku

Pavel má rád výzvy a trávení času věcmi, které mají smysl jak pro něj, tak pro jeho okolí. To je taky důvod, proč už to je více než 5 let, co je v MOBu a tenhle rok přijal nabídku být už potřetí jeho tajemníkem. Kromě MOBu byl a je aktivní i v řadě dalších NGO, ať už to jsou různé mentoringové programy, studentské parlamenty či simulace. Studuje 4. ročník na PF UK, má rád dobrý (a hlavně ten černý) humor, fotbal, power metal a na víc se ho už budete muset zeptat sami. Jo a taky je z OSTRAVY!!! a je na to patřičně hrdý!

Email
pavel.linzer@mladiobcane.cz

Lukáš Vorel

Vedoucí fundraisingu

Lukáš studuje ekonomii na Institutu ekonomických studií UK. Mezi jeho zájmy patří cestování, debaty a politika. Už na střední se zúčastnil "malého erasmu" od dobrovolnické organizace AFS, kde poznal spoustu skvělých kamarádů a zážitků. Od té doby patří Německo mezi jeho nejoblíbenější evropské země. Nikdy neodmitne pozvání na horkou čokoládu, nebo podnětnou debatu o aktuální politické situaci.

Email
lukas.vorel@mladiobcane.cz

Tereza Pařízková

Vedoucí zahraniční sekce

Terka je Pražačka každým coulem, i přesto se však na studia rozhodla odjet do líbezné Olomouce, kde se věnuje Evropské unii, diplomacii a mezinárodním vztahům. Je vášnivá čtenářka (když se tedy zrovna neblíží zkouškové a nezírají na ní stohy povinné četby), jinak se ale věnuje všemu, co jí zrovna přijde pod ruku – od irských tanců, přes sbírání certifikátů z nejrůznějších kurzů, po mentorin DofE účastníků.

Email
tereza.parizkova@mladiobcane.cz

Tereza Marková

Vedoucí HR

Tereza je studentkou prvního ročníku medicíny na první lékařské fakultě UK. Studium jí sice zabírá hodně času, ale to jí nebrání se věnovat různým dalším aktivitám. Už na gymnáziu se věnovala simulacím politických zastupitelstev a debatním soutěžím, nicméně lidské tělo jí fascinovalo natolik, že se rozhodla pro studium medicíny. Ráda čte, zajímá se o dění ve společnosti, poslouchá různé politické podcasty a její oblíbený pořad je Šťastné pondělí. Pokud jí na to zbude čas tak ráda cvičí jógu a chodí běhat. Kromě sportu miluje i dobrou kávu, procházky a cestování.

Email
tereza.markova@mladiobcane.cz

Markéta Gregorová

Spolková ombudswoman

Markéta dokončuje svá studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Pokud se zrovna nesnaží právem nepolíbeným kamarádům vnutit svoje občas nepovedené právnické vtípky a narážky, provádí turisty po rozličných pražských vilách. Nebo utíká do oblíbených lesů své rodné Vysočiny, kde přemýšlí nad tím, jestli se cítí být více Češka, Moravanka nebo Evropanka. Má letité zkušenosti ze světa politických a diplomatických simulací, kterými ráda MOB oboh

Email
marketa.gregorova@mladiobcane.cz