Naši lidé

Naši lidé

Naši členové a členky se výrazně podílejí na fungování MOBu, ať už jde o zajišťování fundraisingových, PR, zahraničních nebo HR aktivit, ale také o koordinaci našich projektů, které jsou hlavním smyslem existence spolku.

Sekretariát

Tomáš Ferdan

Tajemník spolku

Tomáš studuje Letecké technické lyceum v Moravské Třebové. Nenechte se ale zmást, rozhodně není technický typ. Tomáš má totiž ze všeho nejvíce rád historii a filozofii. Proč tedy chodí na leteckou školu? To je záhada, na kterou nalezlo odpověď jen pár členů MOBu. Tomáš se pyšní především svými politickými schopnostmi a to především ve spojitosti se založení Krajského studentského sněmu Pardubického kraje a jeho vedením.

Email
tomas.ferdan@mladiobcane.cz

Lukáš Vorel

Vedoucí fundraisingu

Lukáš studuje ekonomii na Institutu ekonomických studií UK. Mezi jeho zájmy patří cestování, debaty a politika. Už na střední se zúčastnil "malého erasmu" od dobrovolnické organizace AFS, kde poznal spoustu skvělých kamarádů a zážitků. Od té doby patří Německo mezi jeho nejoblíbenější evropské země. Nikdy neodmitne pozvání na horkou čokoládu, nebo podnětnou debatu o aktuální politické situaci.

Email
lukas.vorel@mladiobcane.cz

Daniel E. Hakimi

Vedoucí PR

Dan je trochu ajťák a trochu fantasta a celým tělem MOBák. Rád čte, hraje stolní i nestolní hry, často se nechává zamykat v místnostech s hodinovým limitem a pochutná si rád na dobrém čaji. Do MOBu se dostal náhodou, když dorazil na jednu z neformálních akcí a jeho první aktivita byla podpora na akci Kandiduju.cz. Pokud ho hledáte, nemusíte - on navštíví vás (skrze Google Chat nebo Meet) až bude ten správný čas.

Email
daniel.hakimi@mladiobcane.cz

Markéta Gregorová

Vedoucí HR a Spolková ombudswoman

Markéta je samozvanou pojitelkou MOBího kolektivu a chystá pro všechny MObí členky a členy příležitosti ke společnému setkávání. Nejčastěji ji najdete v jedné ze stovek útulných pražských kaváren, dumající v knihovně či v lese, kam utíká z městské džungle. Jako absolventka práv zůstává tomuto oboru věrna i nadále - v práci ve státní správě kope za práva menšin a na doktorátu zase zkoumá mezinárodní právo životního prostředí.

Email
marketa.gregorova@mladiobcane.cz