Naši lidé

Naši lidé

Naši členové a členky se výrazně podílejí na fungování MOBu, ať už jde o zajišťování fundraisingových, PR, zahraničních nebo HR aktivit, ale také o koordinaci našich projektů, které jsou hlavním smyslem existence spolku.

Sekretariát

Tomáš Ferdan

Tajemník spolku

Tomáš studuje Letecké technické lyceum v Moravské Třebové. Nenechte se ale zmást, rozhodně není technický typ. Tomáš má totiž ze všeho nejvíce rád historii a filozofii. Proč tedy chodí na leteckou školu? To je záhada, na kterou nalezlo odpověď jen pár členů MOBu. Tomáš se pyšní především svými politickými schopnostmi a to především ve spojitosti se založení Krajského studentského sněmu Pardubického kraje a jeho vedením.

Email
tomas.ferdan@mladiobcane.cz

Lukáš Vorel

Vedoucí fundraisingu

Lukáš studuje ekonomii na Institutu ekonomických studií UK. Mezi jeho zájmy patří cestování, debaty a politika. Už na střední se zúčastnil "malého erasmu" od dobrovolnické organizace AFS, kde poznal spoustu skvělých kamarádů a zážitků. Od té doby patří Německo mezi jeho nejoblíbenější evropské země. Nikdy neodmitne pozvání na horkou čokoládu, nebo podnětnou debatu o aktuální politické situaci.

Email
lukas.vorel@mladiobcane.cz

František Novotný

Spolkový ombudsman

František v roli spolkového ombudsmana slouží jako důvěrník a odpovědná osoba v případě jakéhokoli nestandardního osobního jednání v rámci spolku. Pracuje na Úřadu vlády v odboru koordinace evropských politik a vystudoval bezpečnostní studia na FSV UK. Vedle MOB je aktivní též v organizaci AMO. Pochází z Prahy, rád si čte, hraje a povídá s kamarády. Členem MOB je od roku 2020, dříve působil také ve Smírčí a kontrolní komisi spolku.

Email
frantisek.novotny@mladiobcane.cz

Michaela Vackcová

Vedoucí HR

Jmenuju se Michaela Vacková.
Pocházím z Hradce Králové a momentálně studuji třetí ročník gymnázia v Jaroměři. Po střední budou mé kroky směřovat na studium mezinárodních vztahů, nebo práv.
Zajímám se o politické dění jak v České republice tak i ve světě. Do MOBu jsem se dostala prostřednictvím akademie, která se mi zalíbila natolik, že jsem se rozhodla podat přihlášku do spolku. Zde jsem momentálně členem HR týmu a podílím se na organizování akcí pro členy.
Mimo spolek je mou velkou zálibou cestování a sporty, především zimní. Také jsem milovníkem filmů, hlavně staré dobré klasiky.

Email
michaela.vackova@mladiobcane.cz