MOB Debaty

MOB Debaty

Spolek MOB - Mladí občané se dlouhodobě podílí na organizaci nejrůznějších debat, konferencí a fór mládeže, která se zaměřují na témata ekonomického, právního, politologického a obecně společenského charakteru. Skrze tyto menší aktivity se snažíme mezi občanskou veřejnost přinášet další otázky a odpovědi, které při projektech Akademie nebo Kandiduju nezaznívají.

Aktuální přehled debat

V současnosti není zveřejněna žádná z připravovaných aktivit. 
Sledujte náš facebook pro sledování novinek.

Přihlašování

Přihlašování otevřeno do konce 30. dubna 2022.

Přihlaste se zde

Projekt je aktivitou v rámci programu Erasmus+ Youth: Výměna mládeže. V rámci projektu jsou plně hrazeny (zdarma) ubytování, strava a samotný program. Doprava je proplacena zpětně na místě konání projektu nebo je částka zaslána později na účet účastníka.

Starší aktivity

Fórum Mladí a Evropa

Právnická fakulta UK, 29. října 2021

Konference o budoucnosti Evropy je diskusní platformou pro dialog mezi EU a občany, ve které mají možnost vyjádřit se k evropské politice. Konference by také mohla nastínit další kroky v evropské integraci. Probíhá formou diskusí vedených s občany a aktivit, které mají lidem z celé Evropy umožnit sdílet své myšlenky a přispět tak k utváření naší společné budoucnosti. 

Jde o zcela první akci svého druhu: Tato významná celoevropská demokratická rozprava nabízí veřejnosti nové fórum k otevřenému, inkluzivnímu a transparentnímu sdílení názorů na řadu klíčových priorit a výzev Evropy.

Mladí a Evropa: Udržitelná budoucnost EU

Cílem našeho jednodenního fóra je umožnit mladým lidem setkat se s politiky a odborníky a diskutovat s nimi na vybraná evropská témata, které v českém kontextu rezonují.

Kontaktní osoba

Eliška Kozáková

Lead projektu MOB Debaty

Email
eliska.kozakova@mladiobcane.cz

Partneři